Ile kosztują wszystkie DLC do ETS2 i ETS3? Porównanie cen i wartości dodatków

W świecie wirtualnych ciężarówek, Euro Truck Simulator 2, zwany również ETS2, to tytuł, który zdobył serca graczy na całym świecie. Jazda ciężarówką przez realistycznie odwzorowane miasta i kraje Europy, to nie tylko świetna zabawa, ale także prawdziwe wyzwanie! Podobnie jest z młodszym bratem serii, Euro Truck Simulator 3 (ETS3). Jednak aby w pełni cieszyć się nieskończonymi możliwościami tych gier, warto zainwestować w dodatkowe rozszerzenia, czyli tzw. DLC. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się dokładnie, jak wiele kosztują wszystkie dostępne DLC do ETS2 oraz ETS3, oraz jakie wartość oferują one w zamian za cenę,ną. Zapraszam do lektury!

Jaki jest koszt wszystkich DLC do ETS2?

Zanim przejdziemy do omówienia cen poszczególnych dodatków do ETS2, warto zauważyć, że wiele zależy od promocji oraz dostępnych ofert tych dodatków. Euro Truck Simulator 2 ma już kilka lat na karku, co przekłada się na dość bogatą bibliotekę DLC, które oferują zarówno nowe ciężarówki do gry, terytoria do przemierzenia, a także dodatkowe elementy kosmetyczne. Więc, jak już wspomniałem wcześniej, warto skrupulatnie śledzić promocje, aby mieć szansę na nabycie wszystkich dodatków w jak najniższej cenie.

Dysponujemy jednak kilkoma najważniejszymi DLC do ETS2, które warto uwzględnić, takimi jak: “Going East!”, “Scandinavia”, “Vive la France !”, “Italia”, “Beyond the Baltic Sea” oraz “Road to the Black Sea”. Cena tych dodatków waha się od 9,99 do 17,99 euro, co łącznie daje nam kwotę w granicach 81 euro za wszystkie te DLC. Oprócz dodatków terytorialnych, mamy także inne pakiety, takie jak High Power Cargo, Cabin Accessories czy Heavy Cargo, które można nabyć za kwoty w przedziale 3,99 do 4,99 euro. Jeśli więc dodamy te pakiety do naszych liczb, koszt wszystkich DLC dla ETS2 wyniesie około 100 euro.

Jak wygląda sytuacja z wszystkimi dodatkami do ETS3?

Euro Truck Simulator 3 (ETS3) to gra, która jeszcze nie została oficjalnie zapowiedziana ani wydana. Wszystko, co opiera się na ETS3, to plotki i spekulacje wśród społeczności graczy. Jednak biorąc pod uwagę rosnący sukces ETS2, można się spodziewać, że kolejna część serii kiedyś się pojawi.

Ponieważ nie mamy jeszcze Euro Truck Simulator 3, trudno jest ocenić, ile będą kosztować wszystkie DLC do tej gry. Jednak można przypuszczać, że koszty dodatków do przyszłego ETS3 będą podobne do ETS2, co oznaczałoby, że za wszystkie DLC można będzie zapłacić okolicach 100 euro lub więcej, w zależności od liczby nowych rozszerzeń, jakie wprowadzą twórcy gry.

Warto inwestować w DLC do gier z serii Euro Truck Simulator?

Pytanie o opłacalność zakupu DLC należy oczywiście rozważyć indywidualnie. W przypadku miłośników gatunku gier truckerskich, wartość dodaną wprowadzaną przez te dodatki jest niezaprzeczalna. Nowe tereny do eksploracji oraz możliwość przewożenia różnego rodzaju ładunków sprawiają, że gra zyskuje nową, świeżą perspektywę.

Jeśli jesteś fanem gier samochodowych, lubisz długie podróże po wirtualnym świecie i przymierzasz się do zakupu Euro Truck Simulator 2, z pewnością docenisz wartość dodaną przez posiadanie wszystkich DLC. W przypadku ETS3 będzie podobnie, gdy gra trafi ostatecznie na rynek. Jednak zanim się tym przejmiesz, warto skupić się na obecnie dostępnych DLC dla ETS2 i śledzić wszelkie promocje, aby zgarnąć je w jak najniższej cenie.

Podsumowując, odpowiedź na główne pytania związane z kosztami wszystkich dodatków do Euro Truck Simulator 2 oraz 3 jest taka, że w przypadku ETS2 będzie to w granicach 100 euro (szukając promocji można tę sumę zmniejszyć), natomiast w przypadku ETS3, ze względu na brak oficjalnych informacji, warto przyjąć, że koszty będą podobne, z wyższą kwotą spodziewaną w przypadku kolejnych DLC i większego rzędu wirtualnych dóbr.

Ogólna kwota za wszystkie DLC do Euro Truck Simulator 2 i 3

W przypadku gry Euro Truck Simulator 2, za wszystkie DLC trzeba zapłacić około 100 euro, jednak śledząc promocje, można tę kwotę znacznie obniżyć. Główne dodatki takie jak “Going East!”, “Scandinavia”, “Vive la France !”, “Italia”, “Beyond the Baltic Sea” oraz “Road to the Black Sea” stanowią łącznie sumę w granicach 81 euro, a reszta kosztów wynika z dodatków mniejszego kalibru.

Jeśli chodzi o Euro Truck Simulator 3, gra nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana ani wydana, jednak można przypuszczać, że koszty wszystkich DLC do ETS3 będą podobne do ETS2. Przyjmując analogię, wówczas za wszystkie dodatki można byłoby zapłacić również około 100 euro lub więcej, w zależności od liczby wprowadzonych rozszerzeń.

Inwestycja w DLC do serii Euro Truck Simulator jest szczególnie korzystna dla pasjonatów gier truckerskich, gdyż nowe terytoria i możliwości przewożenia różnych ładunków wprowadzają wiele wartości dodanej. Obecnie warto skupić się na dostępnych DLC dla ETS2 oraz śledzić promocje, aby nabyć je w niższej cenie.

Polecane atrakcje dla Ciebie:

Back to top button