Krok po kroku: Jak kupić samochód osobowy w ETS 2 i co nowego w ETS 3?

Czasami w Euro Truck Simulator 2, wszyscy gracze chcą spróbować czegoś nowego – być może nadszedł czas na wypróbowanie nieco bardziej osobistego środka transportu w grze. Jeśli kiedykolwiek rozważałeś zakup samochodu osobowego w ETS 2, ten artykuł pokaże ci, krok po kroku, jak to zrobić. Ponadto weźmiemy również pod lupę ETS 3, aby dowiedzieć się, co możemy spodziewać się po nadchodzącej wersji tej popularnej symulacji.

Krok 1: Znalezienie odpowiedniego modu

Aby móc kupić samochód osobowy w ETS 2, będziemy potrzebować odpowiedniego modu, który pozwoli nam na taką możliwość. Niestety, oryginalna gra nie ma tej opcji, ale na szczęście istnieje wiele modów stworzonych przez społeczność, które pozwolą nam cieszyć się jazdą samochodem osobowym po europejskich drogach.

Krok 2: Wybór samochodu osobowego

Teraz, gdy masz jakiś mod umożliwiający zakup samochodu osobowego, przyjdzie pora na dokonanie wyboru. W zależności od modu, będziesz mieć możliwość wyboru spośród różnych marek i modeli samochodów. Upewnij się, że wybierasz mod z samochodem, który chciałbyś prowadzić.

Krok 3: Pobieranie i instalacja modu

Po wybraniu modu o samochodzie, który Cię interesuje, będzie trzeba go pobrać i zainstalować. Większość modów można pobrać za darmo z różnych stron internetowych, takich jak modhub, simtropolis czy scssoft. Po pobraniu pliku wrzuć go do folderu z modami Euro Truck Simulator 2 (zwykle jest to ścieżka: Dokumenty > Euro Truck Simulator 2 > mod).

Krok 4: Aktywacja modu w grze

Następnie włącz grę i przejdź do profilu, który chciałbyś modyfikować. Kliknij na “Ustawienia modów” i znajdź swój mod samochodu osobowego na liście, a następnie zaznacz go i aktywuj. Gdy to zrobisz, zatwierdź zmiany i wróć do gry.

Krok 5: Zakup samochodu osobowego

Teraz, gdy Twój mod jest aktywowany, można przejść do zakupu samochodu osobowego. Aby to zrobić, udaj się do jednego z salonów samochodowych dostępnych w grze, a następnie przeglądaj dostępne pojazdy, aż znajdziesz swój samochód osobowy. Zakup go, tak samo jak to by było z zakupem ciężarówki. Gratulacje, właśnie nabyłeś samochód osobowy w ETS 2!

Co nowego w ETS 3?

Co prawda, jak dotąd brak oficjalnych informacji na temat Euro Truck Simulator 3, ale warto być na bieżąco z plotkami i spekulacjami dotyczącymi tej oczekiwanej gry. Istnieje nadzieja, że twórcy gry zdecydują się na wprowadzenie samochodów osobowych jako oficjalnego, wbudowanego elementu rozgrywki. W ten sposób gracze nie będą już musieli polegać na modach, aby cieszyć się jazdą swoim ulubionym samochodem osobowym.

Wiele osób także zastanawia się, czy dostaniemy możliwość kupowania samochodów osobowych w ETS 3 czy też może bardziej rozbudowanej gospodarki, lepszej grafice czy nowych terenów do eksploracji. Na razie jednak pozostaje nam czekać na oficjalne ogłoszenia i konkrety ze strony SCS Software.

Podsumowanie

Aby kupić samochód osobowy w ETS 2, należy zainstalować odpowiedni mod, aktywować go w grze, a następnie udać się do salonu samochodowego, aby zakupić swój wybrany pojazd. Chociaż w ETS 2 nie ma oficjalnej opcji jazdy samochodem osobowym, społeczność graczy przez lata stworzyła wiele modów, które umożliwiają to. W międzyczasie czekamy na oficjalne informacje na temat przyszłości ETS 3 i możliwości zakupu samochodów osobowych w tej grze bez użycia modów.

Podsumowując – Kupowanie Samochodów Osobowych w ETS 2 i ETS 3

W artykule omówiliśmy proces zakupu samochodu osobowego w popularnej grze Euro Truck Simulator 2. Aby móc nabyć taki pojazd w ETS 2, musisz wykonać następujące kroki:

  • Znalezienie odpowiedniego modu, który umożliwi zakup samochodu osobowego;
  • Wybór konkretnego samochodu w ramach tego modu;
  • Pobranie i instalacja modu;
  • Aktywacja modu w grze;
  • Zakup samochodu osobowego w salonie samochodowym dostępnym w grze.

Co więcej, wspomnieliśmy o oczekiwaniach związanych z przyszłą odsłoną gry, czyli Euro Truck Simulator 3. Gracze mają nadzieję, że twórcy gry uwzględnią samochody osobowe jako oficjalną część rozgrywki, eliminując konieczność korzystania z modów. Na tę chwilę jednak pozostaje nam śledzenie wszelkich informacji na temat ETS 3 oraz korzystanie z modów w przypadku chęci zakupu samochodu osobowego w ETS 2.

Polecane atrakcje dla Ciebie:

Back to top button